Немає даних для відображення в даному блоці

Викладачі кафедри ТМВІ Іван Дегтярьов та Артем Євтухов проходять стажування на факультеті виробничих технологій технічного університету Кошице в м. Прешов (Словаччина). Стажування наших викладачів проходить в рамках національної стипендіальної програми Словацької Республіки та передбачає дослідження за темами «Дослідження параметрів точності і жорсткості гнучких верстатних пристроїв методами чисельного моделювання» (Іван Дегтярьов) та «Експериментальне дослідження багатокоординатного оброблення вилок та шатунів з використанням гнучких верстатних пристроїв» (Артем Євтухов).

Зліва направо:

• Marek Kočiško, doc. Ing. PhD., завідувач кафедри комп’ютерного забезпечення виробничих технологій, доцент;
  • Іван Дегтярьов, к.т.н., старший викладач кафедри ТМВІ;
  • Євтухов Артем, к.т.н., доцент кафедри ТМВІ;
  • Prof. Ing. Michal Hatala, PhD., завідувач кафедри автомобільних та виробничих технологій, професор, заступник декана факультету виробничих технологій

В центрі праворуч: Svetlana Radchenko, PhD., науковий співробітник, секретар факультету виробничих технологій.

Праворуч: Ing. Dominik Čuha, докторант