22 травня 2023

На базі Сумського державного університету відбувся конкурс «Кращий підрозділ за підсумками наукової діяльності у 2022 році. В результаті кафедра ТМВІ посіла ІІ місце у номінації «Кращі кафедри університету за результатами наукової діяльності у 2022 році». А факультет технічних систем та енергоефективних технологій – І місце серед факультетів університету.

Це досягнення є результатом наполегливої роботи викладачів, дослідників, аспірантів і студентів кафедри ТМВІ, які присвятили свій час і зусилля розробці інноваційних рішень, проведенню досліджень, впровадженню розробок, публікації статей.

Ми хотіли б висловити наші щирі вітання та вдячність усім учасникам за їх відданість і наполегливу працю для досягнення цих результатів. Ми сподіваємося, що це визнання надихне їх продовжувати розширювати межі у своїй науково-дослідній діяльності.