24 квітня 2024

11 квітня 2024 р. студентами, які навчаються на третьому курсі за освітньою програмою "Металорізальні верстати та системи" (спеціальність 133 "Галузеве машинобудування") були проведені лабораторні дослідження на тему "Вивчення конструкції та кінематики токарно-гвинторізного верстата". Під керівництвом старшого викладача кафедри ТМВІ СумДУ Довгополова А.Ю. здобувачі вищої освіти ознайомились з будовою і принципами дії основних механізмів токарно-гвинторізного верстата Bernardo «Master 380», провели налагодження верстата на оброблення типових деталей.

Лабораторні дослідження проводились в рамках викладання обов'язкової дисципліни 6-го семестру "Металообробне обладнання" на базі верстатної лабораторії Машинобудівного фахового коледжу СумДУ.

Також студенти мали змогу відвідати Навчально-виробничий центр дуальної освіти МФК СумДУ та ознайомитись із сучасними обробними центрами з ЧПК токарного та свердлильно-фрезерно-розточувального типів фірми HAAS.