02 березня 2024

26 лютого 2024 р. доц. проф. Гребеник Л.І. прочитала лекцію для англомовних студентів 2 курсу медичного інституту СумДУ. Тема лекції: «Безпека нанотехнологій в медицині». Лекція містила матеріал щодо безпечного використання наноматеріалів у медичних цілях. Основні питання лекції: основні цілі Європейської зеленої угоди, наночастинки природного та штучного походження, безпечне використання наноматеріалів у медицині, наночастинки для доставки ліків, методи оцінки безпеки наноматеріалів. Ця лекція була прочитана в рамках реалізації програми фінансування ЄС ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH 101047940 «Відповідальний розвиток нанобезпеки як внесок у Європейську зелену угоду»

Подія відбулася в рамках проекту EUNanoGreen (Project name: "Responsible development of nanosafety as the contribution to the European Green Deal" Project acronym: EUNanoGreen
Coordinator contact: Diadiura Kostiantyn, Sumy State University)