19 травня 2023

Для реалізації планів щодо подальшого розвитку міжнародного співробітництва з іноземними партнерами з Erasmus+ Staff Mobility Week в Люблінському технологічному університеті відбулася онлайн зустріч ст. викладача кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів, к.т.н. Юліїї ДЕНИСЕНКО та ст. викладача кафедри прикладного матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів, к.т.н. Христини БЕРЛАДІР з науковцями Технічного університету Панами: д.т.н. Франческою ГОНСАЛЕС та д.т.н. Едмануелем КРУЗ.

На зустрічі обговорювалися питання подальшої кооперації та участі в спільних проєктах.

Бажаємо українсько-панамській команді перемог у спільних наукових проєктах та зміцненню партнерських відносин!