18 травня 2023

У період з 7 по 13 травня 2023 р. доцент кафедри ТМВІ, к.т.н. Артем ЄВТУХОВ взяв участь у програмі підвищення кваліфікації в Технічному університеті Кошице (факультет виробничих технологій в м. Пряшів) у рамках грантової програми Erasmus+ KA171. Під час реалізації програми були проведені зустрічі з заступником декана факультету виробничих технологій з міжнародних відносин та мобільності doc. Ing. Lucia Knapčíková, Ph.D., директором навчально-дослідницької лабораторії SmartTechLab Ing. Jozef Husár, Ph.D., представником Erasmus+ офісу Ing. Natália Vašková, Ph.D.

Артем ЄВТУХОВ зазначив, що завдяки тісній співпраці між факультетом технічних систем та енергоефективних технологій Сумського державного університету та факультетом виробничих технологій Технічного університету Кошице є можливість вивчати сучасні високотехнологічні комплекси та системи, що є важливим з огляду на отримання практичних навичок роботи з їх окремими компонентами (транспортною системою, системою автоматичного керування, колаборативними та промисловими роботами, вимірювальними системи тощо).