29 грудня 2022

23 грудня 2022 р. відбулися перші захисти дипломних робіт магістрів зі спеціальностей 131 «Прикладна механіка», освітня програма «Технології машинобудування» та 133 Галузеве машинобудування, освітня програма «Металорізальні верстати та системи». Захист деяких проєктів відбувся англійською мовою.

Баскаков Едуард представив кваліфікаційну роботу на тему: «Experimental study of process parameters effect on surface roughness while drilling cylindrical holes in CFRP/Ti alloy stacks», науковими керівниками якої були к.т.н. Віталій Колесник (старший викладач кафедри ТМВІ, СумДУ) та професор, Ph.D., Jozef Peterka, (Словацький технологічний університет в Братиславі, Факультет матеріалознавства та технологій в м. Трнава, Словацька Республіка).

Михайло Амелін представив свої результати за темою дипломної роботи: «Rational choice of modes of cutting materials on a laser engraving machine» під керівництвом д.т.н., професора Віталія Іванова (завідувач кафедри ТМВІ, СумДУ) та доцента, Ph.D., Jozef Husar (Технічний університет м. Кошице, Факультет виробничих технологій у м. Пряшів, Словацька Республіка).

Давід Юсупов захистив дипломний проєкт: «Improvement of the technological process of the shaft FSK-0001.00.327 manufacturing by structure and parameters optimization of a finishing operation», науковими керівниками якого були к.т.н. Артем Евтухов (доцент кафедри ТМВІ, СумДУ) та професор, Ph.D., Alper Uysal, (Технічий університет Йілдиз, Туреччина).

Вітаємо наших випускників із захистом дипломних проєктів та радіємо, що попри всі негаразди їм вдалося успішно представити свої роботи! Бажаємо їм удачі та наснаги у подальших звершеннях, ідеях, прагненнях і починаннях!