27 квітня 2020

З 21 по 24 квітня була проведена науково-технічна конференція викладачів, співробітників, аспірантів і студентів «Сучасні технології у промисловому виробництві»

У рамках конференції були проведені засідання секцій кафедри ТМВІ «Технології машинобудування», «Обробка матеріалів у машинобудуванні» та «Стандартизація та управління якістю у промисловому виробництві». Усього в засіданнях секцій прийняли участь 73 учасника, серед яких 22 студента та опубліковано 33 тези доповідей, серед яких 12 тез, що були подані представниками інших організацій.

З повним збірником матеріалів конференції можна ознайомитись за посиланням.

До матеріалів конференції увійшли тези доповідей конференції, в яких наведені результати наукових досліджень представників закладів вищої освіти України та країн Європейського Союзу. Збірка тез доповідей буде корисною для науковців, викладачів, аспірантів і студентів, а також інженерів усіх галузей виробництва.