21 грудня 2023

21 грудня 2023 р. в рамках викладання дисципліни «Наукові основи складання машин» на ТОВ «Укрнафтозапчастина» (м. Суми) під керівництвом доцентів кафедри ТМВІ Артема ЄВТУХОВА, Івана ДЕГТЯРЬОВА та оператора балансувального стенда Миколи ХРЯПІНА були проведені лабораторні заняття для здобувачів кафедри ТМВІ, які навчаються за освітньою програмою «Технології машинобудування» (другий (магістерський) рівень вищої освіти). Під час проведення занять зокрема обговорювались питання реалізації технологій динамічного балансування роторів з використанням автоматизованих систем, будова та принцип дії балансувального стенда.

Лабораторні заняття плавно перейшли в екскурсію підприємством, яку провів випускник кафедри ТМВІ, начальник механічної дільниці ТОВ «Укрнафтозапчастина», Іван ЧУБ. Під час екскурсії механічними дільницями та лабораторією технічного контролю обговорювались структура, технологічне оснащення підприємства, продукція, особливості функціонування підприємства в умовах воєнного стану.

Колектив кафедри ТМВІ та здобувачі вищої освіти висловлюють щиру вдячність директору ТОВ «Укрнафтозапчастина» Олександру ХОЛЯВКО за сприяння у проведенні занять та екскурсії на базі провідного машинобудівного підприємства Сумщини.