27 грудня 2023

26 та 27 грудня 2023 р. відбулися захисти кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 131 «Прикладна механіка», освітньої програми «Технології машинобудування».

Низку кваліфікаційних робіт було підготовлено під подвійним керівництвом з викладачами закордонних ЗВО-партнерів.

КОНДРАТЕНКО Ігор представив кваліфікаційну роботу на тему «Удосконалення технологічного процесу виготовлення циліндра 21-586-0023-004 шляхом структурно-параметричної оптимізації хонінгувальної операції». Керівники роботи: зав. кафедри ТМВІ, д.т.н., проф. Віталій ІВАНОВ та проф. кафедри технології машин та інженерії виробництва, Жешувський технологічний університет (Польща) Антош КАТАЖИНА.

МАКАРЕНКО Дмитро представив результати досліджень за темою «Удосконалення технологічного процесу виготовлення штока РТ 117.234.02-03 шляхом структурно-параметричної оптимізації верстатного пристрою для базування та закріплення заготовки на горизонтально-розточувальній операції». Керівники роботи: доцент кафедри ТМВІ, канд. техн. наук, доцент Артем ЄВТУХОВ та доцент кафедри проєктування та робототехніки, Технічний університет м. Клуж-Напока (Румунія) Грігоре Маріан ПОП.

ПОТОМАХА Данило представив кваліфікаційну роботу на тему «Удосконалення технологічного процесу виготовлення зубчастого колеса 6Т12.00.00.03 шляхом структурно-параметричної оптимізації верстатного пристрою для базування та закріплення заготовки на зубофрезерній операції». Керівники роботи: доцент кафедри ТМВІ, канд. техн. наук, доцент Артем ЄВТУХОВ та доцент кафедри проєктування та робототехніки, Технічний університет м. Клуж-Напока (Румунія) Флорін ПОПІСТЕР.

СЕРЕБРЯНСЬКИЙ Антон представив результати досліджень за темою «Проєктування роботизованої дільниці виготовлення вкладки 25.01.48.02-09». Керівники роботи: зав. кафедри ТМВІ, д.т.н., проф. Віталій ІВАНОВ та заст. декана факультету механічної інженерії, Познанський технологічний університет (Польща) Юстина ТРОЯНОВСЬКА.

Представники роботодавців в особі голови екзаменаційної комісії, члена експертної ради роботодавців, головного технолога, начальника відділу головного технолога AT «Сумський завод «Насосенергомаш» Павла ЛИЗОГУБА, схвально оцінили представлені роботи здобувачів, зокрема, в питаннях їх практичної спрямованості, застосуванні сучасних методів досліджень та міждисциплінарності.

Колектив кафедри ТМВІ щиро вітає всіх випускників із захистом кваліфікаційних робіт та радіє, що попри всі негаразди їм вдалося успішно представити свої проєкти! Бажаємо їм удачі та наснаги у подальших звершеннях, прагненнях і починаннях!