04 жовтня 2023

Будучи випускником Сумського державного університету 2004 р., завжди з теплотою згадую роки навчання та викладачів, які терпеливо вчили нас, передавали нам свої знання та досвід. Саме завдяки їх наполегливості і творчому підходу до процесу навчання багато з випускників не тільки здобули вищу освіту, отримали дипломи, а й набули життєвого досвіду.

Одержані знання дозволили мені в подальшому захистити дисертацію, стати кандидатом технічних наук. Створивши своє підприємство та ставши його керівником, я ще більше усвідомив ціну одержаних в університеті знань та навичок: довелось з нуля створювати виробництво, освоювати нові технології, впроваджувати сучасне устаткування.

Особливу подяку хочу висловити кафедрі технології машинобудування, верстатів та інструментів, випускником якої я є. Давно закінчилася студентська пора і роки пролетіли, як один день, але пам’ять збереже всі хороші моменти і спогади. Саме на цій кафедрі я одержав знання інженера-машинобудівника, якими користуюсь на цей час.

Бажаю рідному університету і надалі залишатись потужною кузнею інженерних кадрів для нашої промисловості.

Процвітання та розвитку на майбутні роки!

Дем’ян МІНЕНКО,
Директор підприємства ТОВ «СТАЛЬТОРГСЕРВІС»