24 червня 2019

Студенти кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів стали переможцями у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт та Всеукраїнських олімпіадах з дисциплін професійної підготовки.

Сивоконь Максим Леонідович, студент I курсу магістратури, нагороджений дипломом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Прикладна механіка (технологія машинобудування)» за конкурсну роботу на тему «Технологічні особливості виготовлення виробів ортопедичного призначення (супінаторів)» (2018-2019 навч. рік, Житомирський державний технологічний університет, м. Житомир). Керівник: д.т.н,  проф. Залога В. О.

Хабленко Юрій Сергійович, студент IV курсу бакалавратури, нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Механічна інженерія» (2018-2019 навч. рік, Сумський державний університет, м. Суми).
Керівник: к.т.н,  доц. Коротун М. М.

Також наші студенти стали призерами Всеукраїнських олімпіад з дисциплін професійної підготовки:

Сахно Максим Сергійович, студент II курсу, нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання» (26 квітня 2019 року, Миколаївський національний аграрний університет України, м. Миколаїв).

Пилипів Дмитро Андрійович, студент IV курсу, нагороджений дипломом ІІ ступеня за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Галузеве машинобудування» зі спеціальності «Металорізальні верстати та системи» (2018-2019 навч. рік, Кременчуцький національний університет України ім. М. Остроградського, м. Кременчук).