01 лютого 2022

Науковий проєкт є двостороннім, розрахований до виконання у 2022-2023 роках та присвячений тематиці «Удосконалення технологічної підготовки виробництва за рахунок автоматизації процесу проєктування верстатних пристроїв». Заявка була підготовлена спільно з колегами з Технічного університету м. Кошице, який відноситься до стратегічних партнерів СумДУ. Щиро вдячні д-ру Франтішеку БОТКО (керівник проєкту зі словацької сторони), проф. Міхалу ГАТАЛА, д-ру Домініці БОТКОВІЙ та аспірантам Матюшу ГЕЛЯТКО та Домініку ЧУГА.
З української сторони для виконання проєкту будуть залучені проф. Віталій ІВАНОВ (керівник), проф. Іван ПАВЛЕНКО (професор кафедри КМ ім. В. Марцинковського), канд. техн. наук Юлія ДЕНИСЕНКО (ст. викладач каф. ТМВІ), а також аспіранти каф. ТМВІ Віталій КОЛОС та Владислав АНДРУСИШИН.