28 листопада 2021

29 жовтня відбулась зустріч студентів 4 курсу бакалавратури та 1 курсу магістратури кафедри ТМВІ з генеральним директором підприємства «4BUILD» Брижахіним Євгенієм Віталійовичем.
Євгеній Віталійович надав інформацію щодо технологічних можливостей підприємства та продукції, що виготовляється на підприємстві. Також студентам було продемонстровано загальні види виробів, 3D моделі та креслення окремих деталей.

Також Євгеній Віталійович запропонував студентам виготовити 3D моделі певних вузлів з креслень, за що студенти отримають грошову винагороду. Декілька студентів зацікавилися пропозицією і продовжили співпрацю з підприємством.

Окрім студентів, в зустрічі брали участь завідувач кафедри ТМВІ, професор Іванов Віталій Олександрович та доцент кафедри ТМВІ Ступін Борис Анатолійович.