25 листопада 2023

На запрошення д-ра Карстена ШТОЛЛЯ, технічного директора концерну, відбувся візит проф. Віталія ІВАНОВА, завідувача кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів до штаб-квартири компанії WAGO GmbH & Co. KG у м. Мінден (Німеччина). У рамках візита проф. Віталій ІВАНОВ ознайомився з основними напрямками діяльності компанії, виробничими потужностями, діяльністю навчального центру, а також презентував результати наукової діяльності кафедри ТМВІ. У зустрічах прийняли участь Керстін КРАЛМАН, віце-президент Tooling International, Марвін ОТТІНГ, віце-президент Production Process Development, Марта ХЕНКЕЛЬ, Vice President HR Development, Кевін ЛАНГЕ, інженер-розробник оснастки, Ларс ДІКМАН, Process Manager Tooling International, та провідні інженери компанії. Під час робочої зустрічі презентовано концепт програми стажувань студентів СумДУ у компанії WAGO.

Проф. Віталій ІВАНОВ відмітив, що зустріч стала можливою завдяки довгостроковій співпраці, попереднім домовленостям та підтримці Дмитра АДАМЕНКА, виконавчого асистента технічного директора.