03 червня 2023

29 травня 2023 р. студенти, аспіранти та викладачі кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ взяли участь в Internationalization Day, метою якого є розвиток міжнародного співробітництва з іноземними партнерами, залучення здобувачів вищої освіти до участі у програмах академічної мобільності.

В заході також взяли участь представники іноземних університетів-партнерів:

• Dr. Justyna TROJANOWSKA, Ph.D. (Faculty of Mechanical Engineering, Poznan University of Technology, Poland) з доповіддю ENGINEERING EDUCATION FOR SOCIETY;
  • Dr. Jozef HUSAR, Ph.D. (Faculty of Manufacturing Technologies with a seat in Presov, Technical University of Kosice, Slovak Republic) з доповіддю EDUCATION FOR SMART MANUFACTURING;
  • Prof. Alper UYSAL, Ph.D. (Faculty of Mechanical Engineering, Yildiz Technical University, Turkey) з доповіддю MANUFACTURING FOR SUSTAINABILITY;
  • Prof. Marian BARTOSZUK, Ph.D. (Faculty of Mechanical Engineering, Opole University of Technology, Poland) з доповіддю MACHINING PROCESSES & TECHNOLOGY.

В зустрічі також взяли участь студенти Faculty of Mechanical Engineering, Poznan University of Technology, Poland.

Організатор заходу, завідувач кафедри ТМВІ, д-р техн. наук, професор Віталій Іванов щиро подякував запрошеним спікерам за цікаві доповіді та висловив сподівання на плідну співпрацю в майбутньому.