08 липня 2022

Студенти кафедри ТМВІ успішно представили комісії наукові роботи у співавторстві з студентами та під керівництвом колег із європейських ЗВО-партнерів. Саме тісна кооперація із Познанським технологічним університетом (Польща), Технічним університетом м. Кошице (Словаччина), а також Технічним університетом м. Клуж-Напока (Румунія) за останні роки дозволяє розвивати актуальні напрями інженерії.

Диплом першого ступеня отримали студенти кафедри ТМВІ Михайло Амелін, Давид Малимоненко, які запропонували роботу «Design and technological support for the manufacture of laser engraving machine tool» під керівництвом д. т. н., проф. Віталія Іванова та д. т. н., проф. Вільяма Залоги (кафедра ТМВІ, Сумський державний університет).

Диплом другого ступеня отримали студенти Максим Беседін (кафедра ТМВІ, СумДУ) та Марта Поповська (Познанський технологічний університет, Польща). Студенти досліджували тему «Development of a digital model and the assembling process of a lathe» під керівництвом д. т. н., професора Віталія Іванова (кафедра ТМВІ, СумДУ) та доктора Юстини Трояновської (Познанський технологічний університет, Польща).

Диплом третього ступеня вибороли студенти Дмитро Макаренко (кафедра ТМВІ, СумДУ) та Даміан Петі (Технічний університет м. Кошице, Словаччина) представили роботу на тему «Simulation of the round plunge grinding». Керівники роботи к.т.н., доц. Артем Євтухов (кафедра ТМВІ, СумДУ) та Міхал Гатала (Технічний університет м. Кошице, Словаччина).

Диплом третього ступеня отримали студенти Андрій Корнієнко (кафедра ТМВІ, СумДУ) та Іштван Гузар (Технічний університет м. Клуж-Напока, Румунія) з роботою на тему «Ensuring accurate characteristics of the pipe-piston installation» Керівники к.т.н., ст. викладач кафедри ТМВІ Юлія Денисенко (СумДУ) та доктор Грігоре Маріан Поп (Технічний університет м. Клуж-Напока, Румунія).

То ж вітаємо студентів та їх керівників та бажаємо наснаги та натхнення у подальших наукових дослідженнях!