27 червня 2022

На цьому тижні успішно завершилися онлайн захисти дипломних проєктів бакалаврів зі спеціальностей 131 «Прикладна механіка», освітня програма «Технології машинобудування» та 133 «Галузеве машинобудування», освітня програма «Металорізальні верстати та системи».

Всі роботи були представлені на високому рівні, а захист деяких з них відбувся англійською мовою. Так, Беседін Максим представив кваліфікаційну роботу на тему: «Development of a digital model and the assembling process of a modular machine tool» науковими керівниками якої були д.т.н., професор Віталій Іванов (завідувач кафедри ТМВІ, СумДУ) та доктор філософії Justyna Trojanowska (Познанський технологічний університет, м. Познань, Польща).
Дмитро Макаренко захистив дипломний проєкт «Design of the manufacturing process of the rod РТ 117.234.02-03» під керівництвом к.т.н. Артема Євтухова (доцент кафедри ТМВІ, СУМДУ) та доктора філософії, професора Michal Hatala (Технічний університет в Кошице, м. Прешов, Словаччина).
Колектив кафедри ТМВІ вітає студентів із захистом диплома та бажає величезних досягнень й успіхів у новому етапі навчання, тож з нетерпінням чекаємо вас у магістратурі!