25 травня 2022

У рамках стажування старший викладач кафедри ТМВІ к.т.н. Юлія Денисенко взяла участь у сьомій конференції «Manufacturing 2022» у Познанському технологічному університеті. На конференції було представлено 51 доповідь та 56 постерів із 23 країн Європи. За результатами конференції видано п'ять збірників статей, які ідентифікуються базами даних Scopus та Web of Science. У цих збірниках надруковані й три статті авторів факультету ТеСЕТ д.т.н. Віталія Іванова, зав.каф.ТМВІ, д.т.н. Івана Павленко, проф.каф.КМ імені Марцинковського та к.т.н. Христини Берладір, ст. викладача кафедри ПМ і ТКМ у співавторстві із партнерами з Познанського технологічного університету (Польща) та Технічного університету Кошице (Словаччина).

"Хочу відмітити високий рівень організації конференції. Дуже радію знайомству з провідними науковцями європейських ВИШів. Це велика нагода отримати новітні знання із різних напрямків інженерії: індустрія 4.0, застосування VR/AR- технологій, використання кіберфізичних виробничих систем, а також біомеханічної інженерії", - відмічає Юлія Денисенко.