18 травня 2022

Аспірант кафедри ТМВІ Андрусишин Владислав в рамках стажування в Технологічному університеті м. Кельце взяв участь у конференції «Maximo User Group Poland» в м. Варшава. Конференція була присвячена презентації програмного забезпечення IBM Maximo Application Suite та практичним прикладам його застосування. Дане програмне забезпечення призначене для інтелектуального управління активами, моніторингу, предиктивному обслуговуванню обладнання, та забезпечення стабільності роботи, і це все в єдиній хмарній платформі. Дане програмне забезпечення відповідає концепції Індустрії 4.0. Доповідачі також розповіли про передумови впровадження систем штучного інтелекту для обробки великої кількості даних.

Окрім цього, на конференції був представлений проект, в рамках якого планується використовувати дані рішення для відновлення міст України шляхом дигіталізації, які були зруйновані під час війни, зокрема відновлення Харкова.