07 грудня 2021

На запрошення завідувача кафедри ТМВІ проф. Віталія Іванова Сумський державний університет відвідав керівник дидактики ДП "Фесто" Євген Риженко.

Festo є світовим лідером у виробництві промислового обладнання та систем автоматизації, а також підготовки фахівців для високотехнологічних галузей виробництва. У ході дискусій гість ознайомився із інфраструктурою СумДУ та кафедрою ТМВІ, обговорено питання підвищення якості підготовки високваліфікованих фахівців для галузі машинобудування, спільна участь у міжнародних грантових проєктах, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та інше.

За словами Віталія Іванова, співробітництво із компанією Festo дозволить підвищити якість навчального процесу відповідно до сучасних технологічних і виробничих викликів.

У зустрічі прийняли участь заступник декана факультету ТеСЕТ з наукової роботи проф. Іван Павленко та аспірант кафедри ТМВІ Владислав Андрусишин.