08 жовтня 2021

Делегація факультету ТеСЕТ, у складі якої  Віталій Іванов та Юлія Денисенко (кафедра ТМВІ), Іван Павленко (кафедра комп'ютерної механіки ім. Володимира Марцинковського) та гость Славомир Лущински (Технологічний університет м.Кельце) відвідали одне із найпотужніших підприємств міста Суми ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА».

Світлана Бубир (заступник начальника виробництва з якості - керівник служби якості продукції) та  Сергій Проскурня (начальник відділу інвестицій, нових технологій, автоматизації та роботизації) ознайомили із номенклатурою виробництва, повним циклом виготовлення продукції, обладнанням. Велике враження справили рівень організації та автоматизації виробничих процесів, а також системи контролю якості.
"Ми навіть не замислювалися над тим, скільки ідей, який обсяг робіт i скільки новітніх розробок вкладено у кожну пробку або ковпачок." - зазначили гості.
Під час візиту також обговорили можливості подальшої співпраці кафедр і підприємства.
До речі, дуже пишаємося, що Сергій і Світлана є випускниками факультету ТеСЕТ: Сергій випускник кафедри ТМВІ, а Світлана - кафедри екології та природозахисних технологій.