10 листопада 2021

На зустрічі з HR директором групи компаній: Gualapack Ukraine, АТ «Технологія», Guala Closures Ukraine Анною Мойсієнко, завідувач кафедри ТМВІ, д.т.н. Віталій Іванов обговорив шляхи співробітництва у сфері практико-орієнтованого навчання, а також дізнався погляд стейкхолдера на якість підготовки студентів. На думку пані Анни сучасним випускникам окрім фахових знань бажано звернути увагу на важливість знання іноземних мов.

У продовження співпраці підприємством запропоновано дві вакансії, а саме Інженер-конструктор відділу досліджень та розробок | ТОВ Guala Closures та Інженер-конструктор відділу досліджень та розробок | АТ "Технологія"). З вакансіями, які пропонують партнери кафедри ТМВІ, можна ознайомитися у розділі "Практика та працевлаштування".