31 грудня 2023

Програма віртуальної міжнародної академічної мобільності під назвою «Manufacturing: Advanced Materials and Cutting-Edge Technologies» успішно завершилася на факультеті ТеСЕТ. Ця програма, спільно організована кафедрами ТМВІ та ПМ і ТКМ, надала студентам та аспірантам унікальну можливість прослухати лекції від відомих викладачів та науковців з Poznań University of Technology, Technical University of Košice, Otto von Guericke University Magdeburg та Sumy State University.

Лекції, які пройшли у рамках програми, глибоко висвітлили сучасні тенденції у використанні полімерних і композитних матеріалів у виробництві та біомедичній інженерії. Учасники отримали інсайти щодо застосування технологій розширеної реальності в виробничих процесах, числових методів та їх використання в адитивному виробництві. Програма також охопила принципи ефективного виробництва, що стає ключовим фактором в успішному функціонуванні сучасних виробничих процесів. Ця програма не лише розширила знання учасників, але й сприяла встановленню партнерських зв'язків та обміну досвідом між майбутніми фахівцями у галузі високих технологій. Щиро вдячні лекторам Angelina Iakovets, Filip Górski, Justyna Rybarczyk, Krzysztof Łukaszewski, Khrystyna Berladir, Tetiana Loskutova, Yuliia Denysenko. Завершення цієї програми стало важливим кроком у розвитку та підготовці молодих спеціалістів для викликів індустрії майбутнього. Університет продовжує підтримувати інновації та передові підходи у вищій освіті, надаючи студентам можливість здобути глибокі знання та практичні навички для успішної кар'єри в обраній галузі. Програму організували Vitalii Ivanov, Nadiia Kharchenko та Yuliia Denysenko.