06 квітня 2016

Студенти факультету ТеСЕТ Сумського державного університету Косов Ілля та Косов Микита (гр. ТМ-22) з роботою «Оптимізація конструкції верстатного пристрою для механічної обробки деталей типу важелів» стали переможцями ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 н.р. за напрямом «Машинознавство», секція «Технологія машинобудування».

Наукові керівники роботи: к.т.н., доцент, доцент кафедри ТМВІ Іванов В.О. та аспірант кафедри ТМВІ Дегтярьов М.І.

Нагадаємо, що підсумкова науково-технічна конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт проводилась 29-31 березня 2016 р. на базі Сумського державного університету.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм успіхів у навчанні та нових відкриттів!