29 жовтня 2021

Викладачі факультету ТеСЕТ Віталій Іванов, Юлія Денисенко (кафедра технології машинобудування, верстатів та інструментів) та Іван Павленко (кафедра комп'ютерної механіки ім. Володимира Марцинковського) відвідали Технологічний університет м. Кельце, Польща з метою викладання в рамках Програми ЄС Erasmus+.

Віталій Іванов представив цикл лекцій щодо актуальних тенденцій машинобудування "Advances in Manufacturing Engineering", Юлія Денисенко зацікавила студентів теоретичним і практичним матеріалом на тему "Quality Management of the Production Processes: Statistical Methods", а Іван Павленко звернув увагу майбутніх інженерів на прикладні аспекти, об'єднані тематикою "Parameter Identification in Mechanical Engineering".
Представники факультету вдячні за надійне та взаємовигідне співробітництво партнерам із Технолонічного університету м. Кельце, зокрема директору Еразмуз+ офісу Анні Каштелевіч та д-ру Славомиру Лущинськи.