11 жовтня 2022

Три місяці успішно проходили дослідження науковці:

• Юстина Трояновська, к.т.н. інж. із Познанського технологічного університету, м. Познань, Польща у рамках теми «Розробка цифрової моделі та процес складання модульних верстатів»;
  • проф., д.т.н. Міхал Гатала, Технічний університет м. Кошице, Прешов, Словацька, Республіка, у рамках теми «Імітаційне моделювання процесу шліфування»;
  • к.т.н Франтішек Ботко, Технічний університет м. Кошице, Прешов, Словацька Республіка, у рамках теми «Чисельне моделювання пристрою для механічної обробки шатунів»;
  • к.т.н. Григоре Маріан Поп, Технічний університет Клуж-Напока, у рамках теми «Дослідження поняття та сучасних методів контролю прилягання поверхонь».

Окрім наукової складової колеги проводили наукове консультування студентів з підготовки дипломної роботи бакалаврів, а також проводили гостьові лекції для магістрів та аспірантів. Суспільно з викладачами кафедри ТМВІ була проведена підготовка наукових робіт студентів до Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт та за результатами отримано призові місця та надруковані статті у співавторстві зі студентами. Щиро вдячні колегам за вибір кафедри ТМВІ як базисного підрозділу до стажування. Пишаємося нашою плідною співпрацею та впевнені, що наступні етапи співпраці принесуть тільки ще кращі результати!