Немає даних для відображення в даному блоці

Кафедра ТМВІ вітає викладачів секції "Якість, стандартизація та сертифікація", працівників філіалу кафедри ДП "Сумистандартметрологія" та студентів спеціальності 152 "Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка" із професійним святом!
Стандартизація, метрологія, сертифікація – це складові технічного регулювання, надійна основа для захисту прав споживачів та стабільного розвитку держави. Стандарти відіграють велику роль у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища, в удосконаленні програм безпеки і охорони здоров’я, покращенні якості життя та розвитку економіки.
Бажаємо творчої енергії, нових відкриттів у галузі, а також утвердження високих стандартів життя на благо українського народу!