Немає даних для відображення в даному блоці

Шановний Віталію Олександровичу!

Від імені колективу кафедри ТМВІ, прийміть найщиріші вітання з нагоди призначення Вас на посаду завідувача кафедри!

Ваша науково-педагогічна діяльність завжди базувалася на високому професіоналізмі, працьовитості та поважному ставленні до колег. Нова посада – це становлення на новий незвіданий шлях, подолання якого нехай надасть можливість реалізувати свій управлінський талант, відкрити для себе нові захоплюючі перспективи та досягти омріяних наукових горизонтів!

Бажаємо Вам невичерпної енергії, наполегливості, великих здобутків на цій відповідальній посаді, а підґрунтям плідної професійної діяльності нехай буде зміцнення здоров’я та благополуччя. Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення й наснага, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги!