Немає даних для відображення в даному блоці

Вітаємо Дмитра Пірогова, студента ІV курсу бакалаврату спеціальності 131 «Прикладна механіка» («Технології машинобудування»), автора наукової роботи та керівника роботи, доцента кафедри ТМВІ, д.т.н., Віталія Іванова, з перемогою (диплом ІІ ступеня) у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Механічна інженерія» (2019-2020 н.р., Сумський державний університет, м. Суми. Тема наукової роботи: «Підвищення продуктивності оброблення деталей типу вилки»).

Адміністрація Сумського державного університету, науково-педагогічний колектив і студенти кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів вітають переможців та бажають їм творчої наснаги та подальшого професійного зростання.