07 липня 2022

В рамках реалізації в СумДУ міжнародних грантових проектів програми ЄС Еразмус+ напряму Жана Моне 06.06.2022 був проведений тематичний вебінар для студентів 2 курсу медичного інституту спеціальностей «Медицина» та «Педіатрія» на кафедрі біофізики, біохімії, фармакології та біомолекулярної інженерії. У вебінарі прийняли участь студенти та викладачі кафедри.

За тематикою грантового проекту та ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH EUGreeCon - 101047527 «EU consumer policy in conditions of the green and digital transition» проф. Костянтин Дядюра зробив доповідь на тему "Вимоги європейського законодавства щодо безпеки медичних виробів".

Вебінар був організований з метою поширення ідей проекту з акцентом на впровадження європейського підходу до регулювання використання виробів медичного призначення в умовах цифрової трансформації.