25 травня 2022

Роботи, що сфокусовані на їх використанні в навчальному процесі, автоматизація керування, реверс-інжиніринг, автономні транспортні засоби чи сучасні технології, що підвищують безпеку дорожнього руху – це лише деякі з питань, які обговорювались під час унікального науково-практичного симпозіуму в Державному Вищому Професійно-Технічному Училищі В Сувалках. Практична підтримка була забезпечена компаніями і підприємствами, які є лідерами в галузях, пов’язаних з мехатронікою та автоматизацією в Польщі, які, окрім участі в дискусіях та лекціях, також організували виставку обладнання та презентацію їхніх компаній. Партнерами заходу, серед інших, є: FESTO, ASTOR, VIBRO, TEC, SALAG, DPS SOFTWARE, ASPI, PEC у Сувалках, Спеціальна економічна зона Сувалкі та Технологічний університет м. Кельце.

Участь аспіранта кафедри ТМВІ Владислава Адрусишина в науково-практичному симпозіумі була виконана в рамках стажування в Технологічному університеті м. Кельце за програмою Erasmus+ .