13 серпня 2015

19–20 березня у Житомирському державному технологічному університеті відбулась науково-технічна конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні».

Метою конкурсу було виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи і згуртування студентів технічних вузів України.

Всього на конкурс 57 студентами 23 вузів було подано 47 робіт. У підсумковій конференції взяли участь 29 студентів із 16 технічних вузів 12 міст України, які представили 26 наукових робіт.

За підсумками конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні», серед них студенти Сумського державного університету кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів:

• диплом I ступеня – Серпенинов В.В.; Тур А.М., Пархоменко Я.В.
  • диплом II ступеня – Тарасенко О.В.

Сумський державний університет вітає студентів з перемогою та бажає їм нових перемог!