Кафедра ТМВІ зібрала провідних науковців у галузі технології машинобудування

Успішно закінчилася XVI  Міжнародна молодіжна науково-технічна конференція «Машинобудування очима молодих: прогресивні ідеї – наука – виробництво».

В роботі конференції взяли участь провідні вчені у галузі машинобудування та механічної обробки, викладачі, аспіранти та студенти з України, Словаччини та Грузії. Зокрема до складу організаційного комітету були запрошені Турманідзе Рауль Сергійович – проректор з наукової роботи ГТУ (Грузія), Jozef Zajac – декан факультету машинобудівних технологій Технічного університету м. Кошице (Словаччина).

На урочистій церемонії відкриття перед учасниками конференції виступили проректор з наукової роботи СумДУ – Чорноус Анатолій Миколайович, завідувач кафедри ТМ НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського – Петраков Юрій Володимирович, проректор з наукової роботи ЗНТУ – Внуков Юрій Миколайович та завідувач кафедри ІТМ НТУУ «КПІ» ім. І. Сікорського – Віталій Анатолійович Пасічник.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be-2

Протягом трьох днів на пленарних засіданнях науковці працювали по секціях: «Технологія машинобудування», «Механічна обробка матеріалів» та «Стандартизація, сертифікація та метрологія».

Широке представництво та високий рівень доповідей студентів, аспірантів та молодих вчених обумовили змістовну дискусію щодо актуальних проблем сучасного машинобудування, новітніх досягнень у виготовленні деталей з важкооброблювальних матеріалів, застосування адитивних технологій, метрологічного забезпечення різних галузей промисловості.

Особливу зацікавленість та жваве обговорення викликали доповіді за темами дисертаційних робіт здобувачів Погарського А.В. на тему: «Повышение точности материализации промышленных изделий селективных лазерным спеканием» та Федоренка Д.О. на тему: «Обоснование рациональных условий изготовления и эксплуатации алмазных кругов на керамических связках» з НТУ «ХПІ» ім. М.Ф. Семка.

СБІРНИК ТЕЗ можна завантажити чи переглянути ТУТ

Comments are closed