Наші студенти – переможці конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Обробка матеріалів у машинобудуванні»

23–24 березня 2017 р. у Житомирському державному технологічному університеті відбулась заключна науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні». Галузева конкурсна комісія відібрала 41 кращу роботу і запросила авторів для представлення робіт на конференції. Запрошення були надіслані 50 студентам з 25 ВНЗ Вінниці, Сум, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Кременчука, Кривого Рогу, Львова, Миколаєва, Одеси та ін..002

Вітаємо сумлінних та наполегливих студентів, що на високому рівні представили СумДУ та здобули призові місця: 

II місцеЛісовенко Антон з науковою роботою на тему:
097“Підвищення вібростійкості процесу точіння з високою частотою обертання деталі за рахунок зменшення дисбалансу частин, що обертаються”. Наукові керівники роботи: д.т.н., професор, зав. кафедри ТМВІ Залога В.О. та викладач кафедри ТМВІ Шаповал Ю.В.

III місцеАгєєва Єлизавета з науковою роботою на тему: “Підвищення продуктивності обробки круглої зовнішньої різі універсальною ріжучою пластиною”. Наукові керівники роботи: к.т.н., доцент кафедри ОМіМ Некрасов С.С. та аспірант кафедри ТМВІ Довгополов А.Ю.

????????????????????????????????????????????????????????

Comments are closed