Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Програмування обробки на верстатах із числовим програмним керуванням»

pic_6035 pic_8230 pic_8236  pic_8238 pic_1

Магістрант спеціальності «Технологія машинобудування» Сумського державного університету Ілля Родін посів перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Програмування обробки на верстатах із числовим програмним керуванням». Олімпіада проходила на базі Сумського державного університету з 17 по 20 березня 2015 року, на кафедрі технології машинобудування, верстатів та інструментів. В ній взяли участь студенти з дев’яти вищих навчальних закладів Сум, Києва, Харкова, Чернігова, Дніпропетровська, Львова, Одеси.

Інтелектуальні змагання проходили у два тури, перший з яких був присвячений теоретичній розробці керуючої програми для верстатів з ЧПК. Метою другого (практичного) туру було отримання готової деталі на верстаті відповідно до креслення. За словами д. техн. наук, проф., завідувача кафедри ТМВІ Вільяма Залоги, проведення олімпіади дозволяє студентам на більш високому рівні освоювати технології програмування сучасних верстатів з числовим програмним керуванням. Знання і досвід молодого покоління в цій сфері сприятимуть розвитку промисловості України.

Сумський державний університет вітає магістранта кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів з високим результатом та бажає йому подальших успіхів у навчанні і нових перемог!

Comments are closed